język polskienglishdeutsch
Get Adobe Flash Player

Innowacje

Hale systemowe

Hale systemowe to szybkie, proste i niedrogie rozwiązanie, odpowiednie dla wielu różnych zastosowań. Hale te spełniają specyficzne wymagania różnych branż: od gastronomicznej, poprzez rolnictwo, produkcję i logistykę.

Główną cechą charakterystyczną hal systemowych jest proces ich montażu. Składają się one z odrębnych modułów, montowanych na miejscu. Konstrukcja ramy pozwala uzyskać dużą rozpiętość, spełniając przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa określone w najnowszych normach europejskich.

Przekrój hali

Do najważniejszych atutów, które wyróżniają nasze hale systemowe spośród ofert dostępnych na rynku należą:

  • Atrakcyjna cena, jedna z najniższych na rynku (od 400 zł netto/m2)
  • Krótki czas realizacji (dostawa hali w przeciągu 7 dni)
  • Możliwość montażu we własnym zakresie – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom projektowym

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i obejmuje zarówno wybudowanie hali "pod klucz", jak również zakup konstrukcji i montaż we własnym zakresie przez inwestora, co pozwala na znaczne obniżenie kosztu inwestycji.

Więcej szczegółów wkrótce znajdą Państwo na stronie hale.interbud.eu

Osiedle domków jednorodzinnych

W Lulkowie, w odległości zaledwie 5 km od Torunia powstanie nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych wykorzystujących technologie przyjazne środowisku. Jest to projekt osiedla obejmujący kilkadziesiąt domków jednorodzinnych, opierający się na niepowtarzalnych, autorskich rozwiązaniach energetycznych. Domy ulokowane będą na działkach o powierzchni minimum 1000 m2, a ich powierzchnia zaczynała się będzie od 130 m2.

Nowoczesne, efektywne energetycznie, wykorzystujące odnawialne źródła energii, a jednocześnie ekonomiczne rozwiązania zastosowane przy projektowaniu osiedla z całą pewnością wpływają na atrakcyjność naszej oferty.

Osiedle domków jednorodzinnych

Zalety naszej oferty to:

  • przystępna, atrakcyjna cena,
  • alternatywne źródło energii, nie rzutujące na koszty zakupu domu, a jednocześnie pozwalające na duże oszczędności podczas jego eksploatacji,
  • ciekawe projekty zapewniające komfort i wygodę w użytkowaniu,
  • bliskość lasu,
  • atrakcyjne położenie, zaledwie 5 km Torunia.

Więcej szczegółów wkrótce znajdą Państwo na stronie plejada.interbud.eu